Ostoja Mezowo

Inwestycja położona w otoczeniu pięknych lasów i Jeziora Mezowskiego. Przemyślane rozwiązania architektoniczne sprawiły, że domy gwarantują najwyższy komfort użytkowania.

6

lokali
850 m2

powierzchnia
2019

rok realizacji

Ostoja Mezowo to inwestycja, na którą składa się 6 lokali w zabudowie bliźniaczej. Każdy z nich posiada atrakcyjny metraż i przestronny garaż. W domach zastosowano system rekuperacji, który służy do odzysku ciepła z wywiewanego powietrza, co zapewnia skuteczną wentylację i obniża koszty eksploatacyjne. Nowoczesna architektura i wysoki standard wykończenia gwarantują, że użytkowanie domu jest niezwykle komfortowe. Malownicze położenie sprawiło, że Mezowo to ostoja dla każdego, kto szuka komfortu i bezpieczeństwa. Ostoja Mezowo otoczona jest pięknymi, gęstymi lasami znajdującymi się na Kaszubach. Dostęp do zieleni daje wiele możliwości rekreacji i odpoczynku na świeżym powietrzu. Dzięki bliskiemu sąsiedztwu natury, możemy odpocząć od zgiełku dużego miasta. Jezioro Mezowskie, które znajduje się w pobliżu inwestycji daje możliwość wędkowania, pływania czy wycieczek rowerowych o każdej porze roku.

Kamienica Gdańska

W samym sercu Kaszub – w Kartuzach, około 30 minut od Trójmiasta powstała Kamienica Gdańska. Inwestycja składa się z 6 lokali, w tym tylko dwa z nich zaprojektowano na części mieszkalne, co daje gwarancję prywatności oraz komfortu.

6

lokali
550 m2

powierzchnia
2019

rok realizacji

Kamienica idealnie wpisuje się w styl zabudowy miasta. Spośród 6 lokali wchodzących w jej skład tylko dwa są mieszkalne, co pozwala  na kameralną oraz ekskluzywną aranżację wnętrza. Kamienica Gdańska to również idealne miejsce na własne biuro lub nieruchomość do celów inwestycyjnych. Swój urok zawdzięcza zabytkowym elementom architektonicznym pochodzącym z XIV wieku, takim jak stary browar w zabudowaniach folwarcznych czy średniowieczny refektarz klasztorny.  Sprzyjająca lokalizacja pozwala na życie blisko przyrody – piękne jeziora czy okoliczne lasy są w zasięgu ręki. Zaledwie kilometr od kamienicy rozciągają się tereny zielone, które umożliwiają rekreację oraz odpoczynek na świeżym powietrzu.

Leśna Dolina

Kompleks przestronnych i komfortowych domów w bliźniaczej zabudowie. Przyjazne otoczenie, duży metraż i piękny ogród w atrakcyjnej lokalizacji spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

6

lokali
1000 m2

powierzchnia
2022

rok realizacji

Leśna Dolina to kompleks niezwykle komfortowych domów położonych w pobliżu rzeki Zagórska Struga oraz pięknego lasu w Rumi. Na inwestycję składa się 6 domów w zabudowie bliźniaczej. Każdy z nich posiada bardzo duży metraż – niemal 170 m² i przestronny garaż. Dodatkowym atutem jest słoneczny ogród od południowej strony. To doskonałe miejsce na zorganizowanie przyjęcia na świeżym powietrzu lub po prostu odpoczynek na hamaku po ciężkim dniu. Jednym z największych atutów osiedla jest malownicza okolica. Aby zapewnić mieszkańcom prywatność i bezpieczeństwo, całe osiedle zostało ogrodzone, a przy wjeździe zamontowano bramę otwieraną automatycznie oraz furtkę z wideodomofonem.

Mezowo Duo

Nowa inwestycja gwarantująca komfort i prywatność. Bliźniacza zabudowa zapewnia pełnowymiarowe pomieszczenia, a innowacyjne rozwiązania ułatwiają życie codzienne. Dom w cenie mieszkania z dużym tarasem, własnym ogrodem i przestronnym garażem.

2

lokali
260 m2

powierzchnia
2022

rok realizacji

Mezowo DUO to nowa inwestycja dla każdego, kto ceni sobie prywatność i życie blisko natury. Kameralna bliźniacza zabudowa gwarantuje komfort i wygodę życia codziennego. Zarówno parter, jak i piętro zostały zaprojektowane tak, aby pomieszczenia były pełnowymiarowe. Domy posiadają duże tarasy, słoneczne ogrody i przestronny garaże. Do budowy użyto materiałów najwyższej jakości. Nasi eksperci zadbali o to, by całość była jak najbardziej ekonomiczna i komfortowa, dlatego w domach zaprojektowano ogrzewanie podłogowe oraz zastosowano system centralnego odkurzania. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców cała posesja została ogrodzona.

Małokacka 15

12

lokali
742 m2

powierzchnia
2021

rok realizacji

Inwestycja unikatowa, kameralna, o podwyższonym standardzie. Jej atuty docenią zapewne indywidualiści o niebanalnych oczekiwaniach. Składa się z dwunastu mieszkań w układach od 1 do 4 pokoi, o powierzchniach od 32 do 84 m2 z balkonami lub tarasami. Bryła budynku zawiera dwa czterokondygnacyjne segmenty, nakryte skośnymi dachami i połączone między sobą. Elewacje są wykończone w kolorze bieli. Zaprojektowano ponadprzeciętnie wysokie okna, tarasy widokowe na górnej kondygnacji.