Ostoja Mezowo

Inwestycja położona w otoczeniu pięknych lasów i Jeziora Mezowskiego. Przemyślane rozwiązania architektoniczne sprawiły, że domy gwarantują najwyższy komfort użytkowania.

6

lokali
850 m2

powierzchnia
2019

rok realizacji

Ostoja Mezowo to inwestycja, na którą składa się 6 lokali w zabudowie bliźniaczej. Każdy z nich posiada atrakcyjny metraż i przestronny garaż. W domach zastosowano system rekuperacji, który służy do odzysku ciepła z wywiewanego powietrza, co zapewnia skuteczną wentylację i obniża koszty eksploatacyjne. Nowoczesna architektura i wysoki standard wykończenia gwarantują, że użytkowanie domu jest niezwykle komfortowe. Malownicze położenie sprawiło, że Mezowo to ostoja dla każdego, kto szuka komfortu i bezpieczeństwa.

Ostoja Mezowo otoczona jest pięknymi, gęstymi lasami znajdującymi się na Kaszubach. Dostęp do zieleni daje wiele możliwości rekreacji i odpoczynku na świeżym powietrzu. Dzięki bliskiemu sąsiedztwu natury, możemy odpocząć od zgiełku dużego miasta. Jezioro Mezowskie, które znajduje się w pobliżu inwestycji daje możliwość wędkowania, pływania czy wycieczek rowerowych o każdej porze roku.

Kamienica Gdańska

W samym sercu Kaszub – w Kartuzach, około 30 minut od Trójmiasta powstała Kamienica Gdańska. Inwestycja składa się z 6 lokali, w tym tylko dwa z nich zaprojektowano na części mieszkalne, co daje gwarancję prywatności oraz komfortu.

6

lokali
550 m2

powierzchnia
2019

rok realizacji

Kamienica idealnie wpisuje się w styl zabudowy miasta. Spośród 6 lokali wchodzących w jej skład tylko dwa są mieszkalne, co pozwala  na kameralną oraz ekskluzywną aranżację wnętrza. Kamienica Gdańska to również idealne miejsce na własne biuro lub nieruchomość do celów inwestycyjnych. Swój urok zawdzięcza zabytkowym elementom architektonicznym pochodzącym z XIV wieku, takim jak stary browar w zabudowaniach folwarcznych czy średniowieczny refektarz klasztorny. 

Sprzyjająca lokalizacja pozwala na życie blisko przyrody – piękne jeziora czy okoliczne lasy są w zasięgu ręki. Zaledwie kilometr od kamienicy rozciągają się tereny zielone, które umożliwiają rekreację oraz odpoczynek na świeżym powietrzu.