O nas

Grupa Inwestycyjna Granit – kim jesteśmy?

Jesteśmy rodzinną firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku inwestycyjnym. Nasz sukces to wynik rzetelności i dążenia zespołu do najwyższych standardów na polskim rynku nieruchomości. Wiele lat w branży budowlanej oraz pomyślnie zrealizowane inwestycje gwarantują najwyższą jakość i trwałość w najlepszej cenie.

Naszą firmą macierzystą jest Przedsiębiorstwo Budowlane Granit – łącznie wybudowaliśmy ponad 650 000 m². Jedną z naszych flagowych realizacji jest niekwestionowana królowa wśród biurowców północnej Polski – wieżowiec Olivia Star mierzący ponad 180 m. Za jego budowę – jako Przedsiębiorstwo Budowlane Granit – otrzymaliśmy I miejsce w konkursie „Buduj bezpiecznie”. W bogatym portfolio naszego przedsiębiorstwa znajdują się osiedla mieszkaniowe, najwyższej klasy centra biznesowe, obiekty handlowo-usługowe i przemysłowe. Od 2013 roku uczestniczymy w programie “Rzetelna Firma”, co świadczy o uczciwości, dobrej kondycji finansowej, solidności i wiarygodności wśród Kontrahentów oraz Klientów.

Dlaczego my?

Korzystamy z najwyższej jakości materiałów i dbamy o to, by oferowane przez nas lokale odpowiadały oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów. Pragniemy zapewnić komfort i bezpieczeństwo wszystkim, którzy nam zaufali. Wdrażamy nowoczesne rozwiązania architektoniczne, które pozwalają na zwiększenie przestrzeni mieszkalnej oraz systemy bezpieczeństwa, które chronią przed włamaniem.

Nasze osiedla są nowoczesne i wyróżniają się nie tylko oryginalną architekturą, ale także zadbanym i przyjaznym dla mieszkańców otoczeniem. Wszystkie lokale mieszkaniowe są zaprojektowane w taki sposób, aby były jak najbardziej funkcjonalne. Współpraca z zespołem ekspertów i najlepszych architektów gwarantuje że, nasze projekty są przemyślane i dobrze zagospodarowane.

Dzięki solidnym realizacjom oraz nieustannie wdrażanym innowacjom osiągnęliśmy silną pozycję na rynku inwestycyjnym. Nasze wieloletnie doświadczenie, które zdobyliśmy jako Przedsiębiorstwo Budowlane Granit, daje gwarancję najwyższej jakości i terminowej realizacji inwestycji. Pracujemy z pasją i do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie. Satysfakcja oraz zaufanie naszych Klientów są dla nas najważniejsze. Jesteśmy skoncentrowani na tym, by wprowadzać najwyższą jakość na polski rynek deweloperski, dlatego odważnie podejmujemy nowe wyzwania inwestycyjne. Cenimy naszych pracowników, ponieważ uważamy, że tylko praca zespołowa zapewnia pełen sukces.